Služby Výživové poradenství

Jak na to
Profesionální poradenství
Ceník

Důležitým bodem jak při redukčním, objemovém nebo rýsovacím tréninku je strava. Naše fitness centrum nabízí výživové poradenství od špičkových odborníků. Poradíme Ti s výběrem potravin a správným jídelníčkem, který Ti vytvoříme a sestavíme na základě podrobné analýzy tvého těla.

Jak to u nás probíhá


Je to jednoduché! Pokud chceš mít hezčí postavu? Žít zdravě? Zlepšit si kondici?

Navštivte naše fitness centrum a zaregistruj se na recepci. Úvodní konzultace stojí nyní jen 200 Kč.

Na první návštěvě Vás čeká konzultace s odborníkem a vstupní měření přístrojem in Body 230.

Klademe důraz na diskrétnost.

Jak na stravování


Jídelníčky našich klientů řešíme individuálně, bez zdravotního rizika.

Vytvoříme Vám program na míru, který bude respektovat Vaši genetickou přirozenost. Každý organismus potřebuje něco jiného. Jinou stravu, jiné fyzické aktivity. Respektujeme Vaše chutě a případná pohybová omezení. Důležitým základem našeho programu je dodržování pitného režimu a správné vyvážené stravy. Nebudete si ničit tělo dietami. Nebudete hladovět. Nebudete přibírat a shazovat kila jako na houpačce.

Profesionální poradenství


Při konzultaci s výživovým poradcem. Získáte také individuální tréninkový plán. Zkušení fitness trenéři Vám poradí jak správně začít cvičit. Dostanete odborné doporučení, jaké cviky jsou vhodné pro dané oblasti, které chce zlepšit. Zohlední měření Vašeho těla na IN Body 230. Při výsledku analýzy na přístroji zjistíme tyto parametry:

  • Celková voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
  • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  • Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
  • Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
  • Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
  • Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
  • Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity
  • Historie tělesného složení
  • Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

Náš program také nabízí bezplatnou konzultaci. Pokud budete chtít pomoc s mnoha dotazy, které výživu provázejí. Můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Další službyPosilovna

Posilovna je plně vybavena pro cvičení a komplexní trénink. K dispozici zde máte kardio zónu s běžeckými pásy, spinnery a dalšími stroji pro správné rozhýbání a zahřátí před cvičením. Doba cvičení není časově omezena

Kruhový trénink

Cvičení jedné části těla za druhou odděleně není jediný způsob, jak cvičit a rozvíjet svou svalovou hmotu! Představujeme Vám kruhový trénink, komplexní cvičební program, ve kterém je zahrnuto jak silové cvičení, tak kardiovaskulární cvičení. Při tomto tréninku zapojíte všechny části těla během krátké doby a dosáhnete možná až nečekaných výsledků!


Do Poruby daleko? Zkuste

Dubina