Naši trenéři

Jeannette Rigóová


 /    736 510 188

Od útlého věku jsem měla ráda outdoorové sporty a atletiku. Svou fitness cestu jsem začala v 16ti letech na střední škole, kdy jsem pracovala na recepci v jednom dámském fitness centru. Líbilo se mi, jak ženy pracují na své postavě a rozhodla se taky začít jít svou tréninkovou cestou. Nebyla jsem příliš spokojená s tím, jak moje tělo vypadalo, a tak jsem začala na sobě pracovat. Později se mi podařilo nabrat nějaké svaly. Moje práce je mým velkým koníčkem, snažím se neustále vzdělávat a předávat tyto rady svým klientům.

Zaměření

kondiční trénink, spalování tuků, nabírání svalové hmoty, SM systém (spirální stabilizace a mobilizace páteře), poradenství pro výživu

Kvalifikace

Trenérská škola FitPraha - Instruktor fitness

Sweat now, shine later!

Darina Kolářová


 /   /   /    +420 732 159 450

Jmenuji se Dara a od roku 2016 se pohybuji ve světě fitness. Původním plánem bylo jen zhubnout, ale tento sport mě natolik pohltil, že jsem se rozhodla absolvovat vzdělávací kurzy v oblasti výživy a trénování. Má vášeň k fitness je tak velká, že jsem začala závodit v kategorii bikini fitness.

Na trénování mě nejvíce baví fakt, že mohu být součástí změny mých klientů, kteří se změní nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Již po pár týdnech jsou viditelné výsledky a klienti jsou spokojenější, šťastnější a vzroste jim sebevědomí.

Zaměření

Fitness trenérka, Výživová poradkyně se specializací na redukci váhy, tvarování postavy, kondiční tréninky, nabírání svalové hmoty, jídelní plány na míru, závodní příprava a pózing bikini fitness

Závodní úspěchy

2. místo – Mistrovství Moravy a Slezska v bikini fitness (srpen 2021)
6. místo – Mistrovství České republiky v bikini fitness (září 2021

Jediný limit jsi Ty sám.

Kim Min Suk


 /    +420 604 246 731

CERTIFICATES

- Korean national qualification of bodybuilding instructor, 2019 - (KSPO, South Korea)
- NASM-cpt, 2019 - (National Academy of Sports Medicine, USA)
- Functional Anatomy Course, 2020 - (Korea Personal Trainer Association, South Korea)
- CPR Course, 2020 - (Redcross, South Korea)
- Exercise Physiology Course, 2021 - (IIPAMASTER, South Korea)
- Posture Evaluation Course, 2021 - (Healing Move, South Korea)

CAREER

- Trainer of Samsung Electronics Giheung Campus, 2020
- Direct visiting Home Training class, 2020~2021
- Trainer of Topfitness Dubina & Poruba, 2021

UNIQUENESS

- Graduated from Mechanical Engineering of Hanyang University, 2014
- Seat Design Engineer of Hyundai Transys (Hyundai Motor Group)
- Seat R&D Center, 2014~2019

To change, be steady.

Ester Osmančíková


 / 

Jan Schenk


 /   /    +420 739 332 168

Jmenuji se Jan Schenk a pracuji jako osobní fitness trenér v Ostravě. Sport naplňuje můj život již od dětství. V mládí jsem se věnoval fotbalu, florbalu a několika bojovým sportům. Nabízím služby v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Zabývám se cvičením s vlastní váhou, funkčním tréninkem, kardio a kruhovým tréninkem, ale také cvičením na strojích či s činkami. Největší odměna pro mě je, když vidím jak si moji klienti plní své sny a cíle o lepší postavě.

Kdo chce hledá způsoby,
kdo nechce hledá důvody.

Vít Šimbovský


 /   /   /    +420 739 627 445

Jmenuji se Vítek a je mi 23 let. Fitness jsem se začal věnovat ve čtrnácti. V devatenácti jsem začínal trénovat ve STUDIU fitness Michael Moder, poté jsem žil osm měsíců v Londýně, kde jsem dělal trenérský kurz, trénoval a účastnil se fitness soutěže v kategorii classic physique. Zastávám přátelský přístup, postupné formování postavy, bez extrémů.

Fitness trenér jsem 4 roky a za tu dobu jsem trénoval se stovkami lidí.

Zaměření

Specializuji se na hubnutí, nabírání a zpevňování postavy.

Každý svého štěstí strůjcem.

Tomáš Procházka


 /   /    +420 724 794 502

Fitness a sport je mojí celoživotní vášní. Od školních let jsem hrál aktivně fotbal a věnoval se různým pohybovým aktivitám. Fitko jsem navštívil poprvé v 16 letech a od té doby cvičím pravidelně. Práci osobního trenéra se věnuji již 8 let, kdy je samozřejmostí absolvování kurzu Fitness instruktor. Během moji sportovní kariéry jsem absolvoval 2x operaci křížových vazů na koleni a měl nespočet různých menších zranění, což byla pro mě i zároveň velká zkušenost v oblasti rekonvalescence po zranění. V případě větších zdravotních problémů, nebo velmi specifických zranění vždy toto konzultuji s fyzioterapeutem, kterého sám v případě potřeby navštěvuji. Sám na sobě jsem několikrát vyzkoušel jak nabírání hmoty, tak i redukci váhy. Za dobu co se věnuji fitness jsem potkal spoustu lidí, vyslechl a přečetl spoustu názoru na cvičení, či stravování a dále se snažím tímto způsobem vzdělávat a všechny moje zkušenosti předávat lidem v rámci osobního tréninku. Během tréninku se snažím využívat veškeré vybavení fitness centra, ať je trénink pestrý, ale zároveň i účinný.

Zaměření

Silový trénink, redukční trénink, kondiční trénink, rekonvalescence po zranění či operaci, korekce svalových dysbalancí, tréninkové plány, konzultace v oblasti stravování, jídelníček na míru.

Cvičím protože můžu.
Můžu, protože chci.

Zuzana Kalniková


 /   /    +420 734 242 591

Jmenuji se Zuzana Kalniková a pracuji jako fitness trenérka od svých 22 let. Během svého dětství jsem bojovala s velkou nadváhou a trpěla jsem nízkým sebevědomím. Ve svých 16ti letech jsem se rozhodla svůj život změnit. Prošla jsem si spoustou diet a pokusy zhubnout, než jsem našla tu správnou cestu. Dopracovala jsem se ke své vysněné postavě a cvičení se během té cesty stalo mou životní vášní, kterou bych chtěla sdílet se svými klienty a pomoci jim tak dosáhnout jejich cíle. Věřím, že člověk by měl na sobě neustále pracovat a posouvat se.

Ke svým klientům mám profesionální přístup a přesto máme velmi přátelské vztahy. Tréninky nastavuji vždy dle cílů a kondice konkrétního člověka. Jsem zde k dispozici online i mimo tréninky, aby se na mě mohli kdykoliv obrátit. Mým cílem je, aby se klient cítil dobře nejen po fyzické ale i duševní stránce. Věřím, že toho díky společně strávenému času a cvičení dosáhneme.

Specializace:

Trénuji jak muže tak ženy. Specializuji se na hubnutí, nabírání svalů, tvarování postavy, zlepšení kondice, silový trénink, správné držení těla a stabilizace, protažení zkrácených partií, pomoci při bolesti zad a kloubů a online konzultaci výživy a jidelníčků.

Rozhodnutí to udělat je první krok k úspěchu.

Marek Barna


 /   /    +420 737 666 727

Fitness se věnuji od svých 16ti let. Kdy jsem se začal vzdělávat ve cvičení a výživě. Věřím, že je třeba se neustále učit a získávat nové informace po celý život. Abychom byly vždy v obraze podle nových poznatků a studií dnešní doby, díky kterým je cvičení správné a přínosné pro zdraví.

Sám jsem si prošel mnoha lety diet a cvičení. Musel jsem zhubnout přes 20kg, než jsem našel správnou cestu, kterou předávám svým klientům.

Cvičení je celý můj život. Mám za sebou mnoho zajímavých zkušeností, například spolupráce na Evropském projektu "Hrdinství které není vidět", kde jsme vzdělávali lidi ohledně zpevňování těla, základů cvičení a výuky výživy v praxi. Také silová skupinová cvičení ve firmách (mrtvý tah, bench, dřepy), výživové poradenství, individuální i skupinové osobní tréninky zaměřené na zpevnění těla, nabírání svalů a hubnutí.

Mám rád osobní přístup a věřím, že je důležité spolupracovat s někým, s kým si rozumíte. Každý, kdo pozná jaké to je být fit zjistí, jak skvěle se potom člověk cítí a jak díky tomu získá energii do života, jak fyzicky tak psychicky.

Specializace:

Pomáhám lidem hubnout, zpevňovat se a nabírat svaly.

Nepodřizujte se jídelníčkům a cvičení, podřiďte je sobě. To je klíčem k dlouhodobému úspěchu.

Do Poruby daleko? Zkuste

Dubina