Naši trenéři

Darina Kolářová


 /   /   /    +420 732 159 450

Jmenuji se Dara a od roku 2016 se pohybuji ve světě fitness. Původním plánem bylo jen zhubnout, ale tento sport mě natolik pohltil, že jsem se rozhodla absolvovat vzdělávací kurzy v oblasti výživy a trénování. Má vášeň k fitness je tak velká, že jsem začala závodit v kategorii bikini fitness.

Na trénování mě nejvíce baví fakt, že mohu být součástí změny mých klientů, kteří se změní nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Již po pár týdnech jsou viditelné výsledky a klienti jsou spokojenější, šťastnější a vzroste jim sebevědomí.

Zaměření

Fitness trenérka, Výživová poradkyně se specializací na redukci váhy, tvarování postavy, kondiční tréninky, nabírání svalové hmoty, jídelní plány na míru, závodní příprava a pózing bikini fitness

Závodní úspěchy

2. místo – Mistrovství Moravy a Slezska v bikini fitness (srpen 2021)
6. místo – Mistrovství České republiky v bikini fitness (září 2021

Jediný limit jsi Ty sám.

Kim Min Suk


 /    +420 604 246 731

CERTIFICATES

- Korean national qualification of bodybuilding instructor, 2019 - (KSPO, South Korea)
- NASM-cpt, 2019 - (National Academy of Sports Medicine, USA)
- Functional Anatomy Course, 2020 - (Korea Personal Trainer Association, South Korea)
- CPR Course, 2020 - (Redcross, South Korea)
- Exercise Physiology Course, 2021 - (IIPAMASTER, South Korea)
- Posture Evaluation Course, 2021 - (Healing Move, South Korea)

CAREER

- Trainer of Samsung Electronics Giheung Campus, 2020
- Direct visiting Home Training class, 2020~2021
- Trainer of Topfitness Dubina & Poruba, 2021

UNIQUENESS

- Graduated from Mechanical Engineering of Hanyang University, 2014
- Seat Design Engineer of Hyundai Transys (Hyundai Motor Group)
- Seat R&D Center, 2014~2019

To change, be steady.

Ester Osmančíková


 / 

Jan Schenk


 /   /    +420 739 332 168

Jmenuji se Jan Schenk a pracuji jako osobní fitness trenér v Ostravě. Sport naplňuje můj život již od dětství. V mládí jsem se věnoval fotbalu, florbalu a několika bojovým sportům. Nabízím služby v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Zabývám se cvičením s vlastní váhou, funkčním tréninkem, kardio a kruhovým tréninkem, ale také cvičením na strojích či s činkami. Největší odměna pro mě je, když vidím jak si moji klienti plní své sny a cíle o lepší postavě.

Kdo chce hledá způsoby,
kdo nechce hledá důvody.

Vít Šimbovský


 /   /   /    +420 739 627 445

Jmenuji se Vítek a je mi 23 let. Fitness jsem se začal věnovat ve čtrnácti. V devatenácti jsem začínal trénovat ve STUDIU fitness Michael Moder, poté jsem žil osm měsíců v Londýně, kde jsem dělal trenérský kurz, trénoval a účastnil se fitness soutěže v kategorii classic physique. Zastávám přátelský přístup, postupné formování postavy, bez extrémů.

Fitness trenér jsem 4 roky a za tu dobu jsem trénoval se stovkami lidí.

Zaměření

Specializuji se na hubnutí, nabírání a zpevňování postavy.

Každý svého štěstí strůjcem.

Tomáš Procházka


 /   /    +420 724 794 502

Fitness a sport je mojí celoživotní vášní. Od školních let jsem hrál aktivně fotbal a věnoval se různým pohybovým aktivitám. Fitko jsem navštívil poprvé v 16 letech a od té doby cvičím pravidelně. Práci osobního trenéra se věnuji již 8 let, kdy je samozřejmostí absolvování kurzu Fitness instruktor. Během moji sportovní kariéry jsem absolvoval 2x operaci křížových vazů na koleni a měl nespočet různých menších zranění, což byla pro mě i zároveň velká zkušenost v oblasti rekonvalescence po zranění. V případě větších zdravotních problémů, nebo velmi specifických zranění vždy toto konzultuji s fyzioterapeutem, kterého sám v případě potřeby navštěvuji. Sám na sobě jsem několikrát vyzkoušel jak nabírání hmoty, tak i redukci váhy. Za dobu co se věnuji fitness jsem potkal spoustu lidí, vyslechl a přečetl spoustu názoru na cvičení, či stravování a dále se snažím tímto způsobem vzdělávat a všechny moje zkušenosti předávat lidem v rámci osobního tréninku. Během tréninku se snažím využívat veškeré vybavení fitness centra, ať je trénink pestrý, ale zároveň i účinný.

Zaměření

Silový trénink, redukční trénink, kondiční trénink, rekonvalescence po zranění či operaci, korekce svalových dysbalancí, tréninkové plány, konzultace v oblasti stravování, jídelníček na míru.

Cvičím protože můžu.
Můžu, protože chci.

Do Poruby daleko? Zkuste

Dubina