První vstup
zdarma

Vyplňte formulář a můžete vyzkoušet trénink zcela zdarma!


Pro začátek cvičení je důležité vytvořit si dobré návyky. Později už člověk cvičí z velké části automaticky a tak nejhorší, co na začátku může být, je naučit se cviky špatně. Může to být nebezpečné pro Vaše záda, partie, které právě posilujete, zkrátka pro celé tělo. Proto pro Vás máme nabídku tréninku s trenérem zdarma! Stačí se jen registrovat.

Nekupujte zajíce v pytli


Důvody proč začít s cvičením jsou nesporné. Proč ale začít zrovna u nás? Právě proto nabízíme tento trénink na zkoušku zdarma. Vše zkonzultujeme, vyzkoušíte si to a až poté se rozhodnete, jestli chcete pokračovat.

Už teď Vám můžeme slíbit, že se Vám to bude líbit!

Jak to bude probíhat?


Zavoláme si a domluvíme si první trénink s konzultací. Na prvním setkání Vás bude doprovázet náš specialista. Zkonzultujeme Vaše cíle, možnosti a preference, změříme Vám tělesný tuk a pobavíme se o stravovacích návycích.

Proč to děláme?


Jednoduše proto, že věříme kvalitě našich služeb.

Jsme tu, abychom Vám pomohli ke splnění Vašich cílů. Ať už jde o hubnutí, nabírání objemu nebo zlepšení kondice. Máme ty nejlepší předpoklady k tomu, abychom Vám opravdu pomohli. Naši profesionální trenéři Vám vše vysvětlí a ukážou.

Proto věříme, že nám zůstanete věrni!

Podmínky akce


Chceme, aby podmínky akce byly jasné

  • Každý člověk může využít vstupu zdarma pouze jednou.
  • Bez jakýchkoliv poplatků či záloh
  • Akce platí do konce srpna.

Do Poruby daleko? Zkuste

Dubina