Služby Posilovna

Posilovací stroje
Cardio zóna
Ceník

Posilovna je plně vybavena pro cvičení a komplexní trénink. K dispozici zde máte kardio zónu s běžeckými pásy, spinnery a dalšími stroji pro správné rozhýbání a zahřátí před cvičením.

Doba cvičení není časově omezena

Posilovací stroje


Zacvičit si můžete na mnoha posilovacích strojích. Jejich výběru jsme věnovali obzvlášť pozornost, a tak jsme vybírali to nejlepší od mnoha značek. Najdete u nás stroje a vybavení značek: Teca, Grünsport, Humansport, Octane, Cybex, Frevola, Power Plate, TRX, BOSU a další.

Cardio zóna


Kardio zóna slouží nejen na protažení a rozehřátí těla před cvičením, jde i o cvičení samotné. Cvičení v kardio zóně má mnoho výhod a pozitivních účinků na lidské tělo. Mezi nimi jsou posilování srdce a správného krevního oběhu. Dále má toto cvičení pozitivní vliv náladu, a to na zmírnění a předcházení depresí.

Další službyKruhový trénink

Cvičení jedné části těla za druhou odděleně není jediný způsob, jak cvičit a rozvíjet svou svalovou hmotu! Představujeme Vám kruhový trénink, komplexní cvičební program, ve kterém je zahrnuto jak silové cvičení, tak kardiovaskulární cvičení. Při tomto tréninku zapojíte všechny části těla během krátké doby a dosáhnete možná až nečekaných výsledků!

Výživové poradenství

Důležitým bodem jak při redukčním, objemovém nebo rýsovacím tréninku je strava. Naše fitness centrum nabízí výživové poradenství od špičkových odborníků. Poradíme Ti s výběrem potravin a správným jídelníčkem, který Ti vytvoříme a sestavíme na základě podrobné analýzy tvého těla.


Do Poruby daleko? Zkuste

Dubina