Služby Kruhový trénink

Proč trénovat kruhově
Naše nabídka
Ceník

Cvičení jedné části těla za druhou odděleně není jediný způsob, jak cvičit a rozvíjet svou svalovou hmotu! Představujeme Vám kruhový trénink, komplexní cvičební program, ve kterém je zahrnuto jak silové cvičení, tak kardiovaskulární cvičení. Při tomto tréninku zapojíte všechny části těla během krátké doby a dosáhnete možná až nečekaných výsledků!

Proč trénovat kruhově


Kromě lepší kondice a růstu svalové hmoty může mít kruhový trénink řadu pozitivních účinků. Mezi nimi například příliv energie, lepší spánek, normálnější krevní tlak, větší produktivitu. Dále pomáhá jako prevence proti bolesti kloubů a zad a prospívá srdci!

Co můžeme nabídnout


Příjemné prostředí a kvalitní stroje pro cvičení a také kvalifikované trenéry, se kterými můžete sestavit cvičební plán na míru přímo pro Vás.

Další službyPosilovna

Posilovna je plně vybavena pro cvičení a komplexní trénink. K dispozici zde máte kardio zónu s běžeckými pásy, spinnery a dalšími stroji pro správné rozhýbání a zahřátí před cvičením. Doba cvičení není časově omezena

Výživové poradenství

Důležitým bodem jak při redukčním, objemovém nebo rýsovacím tréninku je strava. Naše fitness centrum nabízí výživové poradenství od špičkových odborníků. Poradíme Ti s výběrem potravin a správným jídelníčkem, který Ti vytvoříme a sestavíme na základě podrobné analýzy tvého těla.


Do Poruby daleko? Zkuste

Dubina