Aktuality / Vrchol kulturistické sezóny letos přijde dříve

Všichni známe pojem „Olympia Weekend“. Vrcholný víkend, kdy profesionální kulturisté z ligy IFBB nastupují na okázalá pódia, aby předvedli svá dokonalá těla se letos bude konat o dost dříve, než tomu bylo v minulém roce.

Tento rok se obrovská událost bude konat již v termínu mezi 7. a 10. říjnem. Tato informace byla oznámena teprve 22. února. Přesto, že sportovci mají dostatek času na určité změny, tak někteří z nich tuto informaci určitě nevidí rádi. Celá akce se navíc bude opět konat ve státě Orlando, jehož opatření jsou značně mírnější, než je tomu v Las Vegas, potažmo státě Nevada.

Na samotnou událost sezóny se samozřejmě nedostane každý závodník, nýbrž pouze ti kvalifikovaní. Ti, kteří se dokážou kvalifikovat se následně opět podívají do obrovského centra, jež lze vyhledat pod názvem „Orange County Convention Center“.

Dokonce i tentokrát budou součástí programu amatérské závody v kulturistice, které zastřešuje organizace NPC Worldwide. Přesně tam se rozhodne o zisku dalších profesionálních karet.

Profesionální kulturisté se poprvé poperou o vítězství hned v 11 kategoriích, a to díky zařazení kategorie Wellness Olympia, kde se představí především něžné pohlaví. Pro další aktuality ze světa fitness sledujte naše stránky. Každý týden pro vás máme jeden nový článek!ZpětDo Poruby daleko? Zkuste

Dubina