Aktuality / Proč si zajít na komplexní proceduru vážení

Většina z vás určitě nyní nechápe, proč by se měla jít vážit do nějakého speciálního centra, která jsou v současnosti velmi rozšířená a člověk tak nemusí vážit obrovskou dálku do větších měst. Jedno takové centrum se nachází i právě v našem fitness centru, kde může každý v rámci nutričního poradentství vyzkoušet měření na speciálním stroji, kterým je IN Body 230.

Ten se používá zejména proto, aby se dalo u začínajícího či pokročilého cvičence, získat několik dat o jeho fyzických parametrech. Ten dokáže změřit celkový obsah vody v těle. Poměr kostních a nekostních minerálů či tukovou hmotu a samozřejmě i celkovou váhu.

Jenže to není všechno, dále se podílí na měření BMI, svalové hmoty nebo například spočítá procenta v jednotlivých částech těla. Díky tomu může náš profesionální výživový poradce cvičenci zaručeně poradit v jakých ohledech na sobě může dále pracovat. Zároveň s tím se však pojí i fakt, že proměna těla nejde pouze přes vyváženou stravu, bohatou na minerály a vitamíny, ale je nutné začít i trénovat.

Pokud někdo zrovna začíná a neví, jak si postavit tréninkový rozpis, může se přihlásit na některou z fitness lekcí, které jsou velmi rozmanité a každý nováček se tím zaručeně pořádně unaví, a zároveň načerpá tolik potřebné zkušenosti pro rozvoj v budoucnu. Rezervaci lekce lze vyřešit telefonicky nebo přímo na recepci fitness centra.ZpětDo Poruby daleko? Zkuste

Dubina